Lunes, 15 de abril de 2013
Publicat per AMISTAT-Alfafar @ 18:00  | DIRECTIVA
 | Enviar

Com ya es ha dit hem començat un nou eixercici faller i aci tenim la Junta Directiva, els Grups de Treball i la Junta Directiva Infantil:

JUNTA DIRECTIVA EIXERCICI FALLER 2013-2014

PRESIDENT                                        

JUAN JOSE GIMENO I CHINILLACH

VICEPRESIDENT - 1 ( lotería )                

RAUL GUERRERO I NUÑEZ

VICEPRESIDENT - 2 ( censos )               

CRISTOBAL JIMENEZ I MENDEZ

VICEPRESIDENT - 3 ( quotes-rifa )          

MERCHE GIL I PARDO

VICEPRESIDENT - 4 ( secretaría )           

MIGUEL VILA I GARZON

VICEPRESIDENT - 5 ( casal, barracó )     

SERGIO LANDETE I ZANON

SECRETARIA                                       

LORENA VILA I GOMEZ

TRESORERA I CREU DE MAIG                

ELENA GIL I PARDO

CONTADORA I FLOR                            

ENCARNACION PEREZ I RODENAS

D. CASAL                                            

LOLA CAPILLA I CAPILLA

D. CAVALCADA DEL NINOT, INTERNET I BIBLI. ARCHIVE.               

ERICA GIMENO I PEREZ

DELEGACIÓ INFANTIL I FESTEJOS        

CRISTINA JIMENEZ I GIL

GUIOMAR VALDERRAMA I CABRERA

MONICA GONZALEZ I VELASCO

D. JOVENTUT                                       

PILAR TECLES I MOCHOLI

D. ACTIVITATS DIVERSES                    

Mª DOLORES PUCHADES I GUILLEM

LOLES PARRA I TREVEJO

DELEGACIÓ RELACIONS PUBLIQUES      

LIDIA PARRA I VILLADA

AMPARO GOMEZ I MICO

JOSE ANDRES PARRA I MATAS

D. FALLERES MAJORS I PRESIDENT INFANTIL                                   

LEO VILLADA I MARTINEZ

D. SO I IL.LUMINACIÓ                          

CARLES GONZALEZ I BONAFONT

D. JLFA I FOTOGRAFIA                          

NURIA PARREÑO I COMPAÑ

D. JLFA I FOCS ARTIFICIALS - CULTURA I FALLES               

BATI LOSADA I SAEZ

 

GRUPS DE TREBALL

En els Grups de Treball podran participar tots els fallers que vullguen, la primera

persona de cada grup es la responsable del mateix.

CREU DE MAIG

ELENA GIL I PARDO

(i els que vulguen participar)

PRESENTACIÓ

LIDIA PARRA I VILLADA

(i els que vullguen participar)

BELEM      

MARIA DOLORES PUCHADES I GUILLEM

(i els que vullguen participar)

LLIBRET

JUAN JOSE GIMENO I CHINILLACH
MERCHE GIL I PARDO

 BATI LOSADA I SAEZ

(i els que vullguen participar)

CAVALCADA DEL NINOT   

ERICA GIMENO I PEREZ

LIDIA PARRA I VILLADA

CRISTINA JIMENEZ I GIL

(i els que vullguen participar)

PLAY-BACKS I TEATRE                 

LOLES PARRA I TREVEJO

AICHA NEDDAM I GOMEZ

(i els que vullguen participar)

FALLES I CULTURA           

JUAN JOSE GIMENO I CHINILLACH

BATI LOSADA I SAEZ

GUILLERMO ALIAGA I GIL

(i els que vullguen participar)

GASTRONOMIA                

LOLA CAPILLA I CAPILLA

ELENA GIL I PARDO

(i els que vullguen participar)

LOTERIA NADAL – NIÑO      

MERCHE GIL I PARDO

ENCARNACION PEREZ I RODENAS

BARRACÓ                    

RAUL GUERRERO I NUÑEZ

SERGIO LANDETE I ZANON

PILAR TECLES I MOCHOLI

COMPRAS                    

SERGIO LANDETE I ZANON

LOLA CAPILLA I CAPILLA

 

JUNTA DIRECTIVA INFANTIL

PRESIDENT     

CARLOS GIGANTE I VALERO

VICE-PRESIDENTA 1           

ANDREA CASTRO I PUCHADES

VICE-PRESIDENTA 2           

MARIA GIGANTE I VALERO

SECRETARIA

MILAGROS HORTELANO I PARRA

TRESORERA

MARTA CASTRO I PUCHADES

CONTADORA

CELIA ALIAGA I PLA

DELEGADA

ESTELA CUBEL I MOCHOLI

DELEGADA

LLUNA MEZQUIDA I PARRA